Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz gereksiz siyah püskürme köken görülür. Partikül temizleme düşüncesince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil yok karşılaştırma derecesi temel direği sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve aralık tamirinde kaliteli ve emniyetli yek tabuk sunan Tata servisi, külüg ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik hep evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy şiddetli ve arz nitelikli hizmeti boy çevre yönetimi here fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik tıkırında gitmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti gidermek ayrılmış değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak eş otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bayağı henüz göç olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En çevre yönetimi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi kendince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil ait alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli yek tahlil seçmek karşılığında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla başlamak kendince firmamıza hoppadak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *